038 - 741 0 741

3 oktober 2024

De Weezendag - Nieuwbouwmarkt

Op zaterdag 5 oktober is er voor de 3e keer 'De Weezendag'. Deze editie staat in het teken van alles wat er komt kijken bij de aankoop van een nieuwbouw woning of appartement. Op de nieuwbouwmarkt maak je kennis met diverse leveranciers en adviseurs die je alles kunnen vertellen over wat er zoal op je af komt bij nieuwbouw. Bekijk onderstaand het programma. We ontmoeten je graag op 5 oktober aanstaande! 

Datum: zaterdag 5 oktober
Tijdstip: 11.00 – 13.00 uur
Locatie: Informatiecentrum, hoek Schuurmanstraat en Luttenbergstraat in Zwolle. 

Actueel aanbod
Uiteraard zijn de makelaars van Edwin van Vilsteren en Woonfabriek Zwolle samen met de leden van team De Weezen aanwezig om je te informeren over het actuele aanbod en om je bij de praten over de laatste ontwikkelingen.

Financieel advies en notaris

ING Bank en de Rabobank informeren je graag geheel vrijblijvend over het financieren van een nieuwbouw woning of appartement in De Weezen. Het Notarieel informeert je over allerhande notariële zaken die komen kijken bij de aankoop van een nieuwbouw woning of appartement. 

Hoe maak ik van het huis mijn thuis?

Om je nieuwbouw woning of appartement in te richten zijn er diverse partijen aanwezig tijdens De Weezendag die je graag informeren over de verschillende mogelijkheden die er zijn. Dat zijn onder andere de volgende partijen:

Svedex binnendeuren, Ideaal binnendeuren, Dannenberg tegelwerken, Boeve Afbouw, Morrenhof Jansen installatietechniek, BMN Home (sanitair), Brontechnologie en Bulthaup/Wijnand keukens.

Hoe richt je je nieuwe woning in?
Tot slot kun je ook nog advies inwinnen bij Noordman Woninginrichting over de volledige inrichting van jouw toekomstige woning.

Voor de kinderen is een springkussen aanwezig en zullen we de limonade klaar zetten!
Ook zal er een frietkraam op het terrein aanwezig zijn.

Kom jij ook op zaterdag 5 oktober? Meldt je hier aan.